DSM - firma inżynierska

DSM tworzą inżynierowie z długoletnim doświadczeniem, którzy zajmują się projektowaniem specjalistycznych klap odcinających i regulacyjnych. W DSM wykonujemy projekty indywidualne pod potrzeby danego klienta dla branż z różnych gałęzi przemysłu.

Czytaj więcej

Armatura przemysłowa dla firm - DSM

zdjecie1

Wieloletnie doświadczenie

DSM tworzą inżynierowie z długoletnim doświadczeniem, którzy zajmują się projektowaniem specjalistycznych klap odcinających i regulacyjnych. W DSM wykonujemy projekty indywidualne pod potrzeby danego klienta dla branż z różnych gałęzi przemysłu.

zdjecie2

Najwyższa jakość

Cechuje nas długoletnia obecność na rynku i doświadczenie poparte wieloma realizacjami, które zdobywaliśmy przy tworzeniu wymagających projektów dla elektrowni, elektrociepłowni, stoczni, hut czy spalarni odpadów. W swojej pracy skupiamy się na dostarczaniu klientowi rozwiązań najwyższej jakości, które spełniają określone standardy i wymogi prawne.

zdjecie3

Wykwalifikowany zespół

Nasz wykwalifikowany zespół inżynierów indywidualnie podchodzi do każdego projektu - przy wykorzystaniu najnowocześniejszych narzędzi i technik pracy. To dzięki naszemu zaangażowaniu, doświadczeniu, znajomości rynku i szybkości działania możemy tworzyć produkty, które dostosowujemy do danego miejsca i branży.

“Podchodzimy indywidualnie do każdego naszego Klienta, chcąc zaspokoić wszelkie jego oczekiwania i odpowiedzieć na potrzeby wynikające ze specyfiki branży, w jakiej działa, dlatego współpraca z nami w każdym przypadku jest dla naszych Klientów satysfakcjonująca.”

Zarząd DSM

Obsługujemy Klientów z całego świata

Projekt

i realizacja

Jako producent armatury przemysłowej projektujemy i realizujemy rozwiązania, które usprawniają pracę zarówno mniejszych, jak i większych obiektów z różnych gałęzi gospodarki w zakresie skutecznego oczyszczania spalin - tworzymy m.in. klapy odcinające, przepustnice spalin i wiele więcej. Wykonywane przez nas elementy do systemów oczyszczania spalin w efektywny oraz bezpieczny sposób odcinają szkodliwe zanieczyszczenia lub regulują strumienie gazów według potrzeb danego przedsiębiorstwa. Nasze rozwiązania sprawdzają się nawet przy szybkim przepływie powietrza. Proponowane uszczelnienia są niezawodne nawet wtedy, gdy istnieje potrzeba odcięcia przepływu gazów w 100%.

W ramach świadczonych usług wykonujemy elementy do instalacji, które zapobiegają szkodliwej emisji spalin do atmosfery. Projektujemy rozwiązania, które pomagają w utrzymaniu właściwych warunków środowiskowych w zakładach produkcyjnych i przemysłowych oraz zatrzymują zanieczyszczenia bezpośrednio w miejscu ich powstawania. Zajmujemy się również serwisem instalacji i armatury przemysłowej. Znajomość branży, stosowanych technologii oraz potrzeb Klientów z różnych gałęzi przemysłu pozwala nam na projektowanie i produkowanie nowoczesnych systemów armatury przemysłowej, odprowadzającej powietrze na miarę XXI wieku. Działamy kompleksowo, towarzysząc naszym Partnerom również podczas montażu, uruchomienia oraz serwisu elementów instalacji.

Armatura przemysłowa

dla firm

Prężnie działający przemysł to gwarancja szybkiego i efektywnego wzrostu gospodarczego. Procesy produkcyjne zachodzące w różnych gałęziach przemysłu dają nie tylko szansę na rozwój, ale niestety niosą za sobą zagrożenie zanieczyszczenia środowiska poprzez nadmierne generowanie spalin szkodliwych dla otoczenia. Czy w tej sytuacji można znaleźć kompromis?

Przedsiębiorstwo DSM zna odpowiedź! Jesteśmy producentem armatury przemysłowej, zajmującym się projektowaniem wprowadzanych do produkcji profesjonalnych urządzeń do systemów oddymiania, filtracji zanieczyszczeń oraz regulacji strumieni powietrza i spalin bądź odcięcia mediów sypkich.

company